ERZİNCAN TERCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YARI YIL MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan ÖZER´in Yarı Yıl Mesajı
2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YARI YIL MESAJI

Değerli Öğrenciler,

            Geleceğimizin mimarı ve yarınlarımızın teminatı olan sevgili öğrencilerim; Bir eğitim öğretim yarıyılını daha tamamlamış bulunmaktayız. Bugün yarıyılın değerlendirmesi olan karnelerinizi aldınız. Disiplinli çalışmalarının ödülünü alan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor hepinizi sevgiyle kucaklıyor, yarıyıl tatilini bol bol kitap okuyarak ve dinlenerek geçirmenizi tavsiye ediyorum. Eğitim öğretim yarıyılını iyi değerlendiremeyerek karneleri başarısız olan öğrencilerimize ise önümüzdeki sömestir tatilinin güzel bir fırsat olduğunu hatırlatıyor, onlardan bu süre içerisinde eksikliklerini tamamlayarak yeni dönemde başarıya ulaşmanı istiyor ve gözlerinden öpüyorum. 

Saygıdeğer Velilerimiz,

           Çocuklarımızın karne notları onların yalnızca eğitimdeki başarısını göstermiyor, genel olarak herkesin bu konudaki çabasının da karşılığını ifade ediyor. Onlara sabır ve sevgiyle yaklaşmalı, öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimizle işbirliği içinde çocuklarımızı geleceğe hazırlamalıyız. Çocuklarımıza destek olup, güvenmeli, onları cesaretlendirmeli, eksikliklerini tamamlamaları için gereken katkıyı hep beraber sağlamalı ve başarılarını da ödüllendirmeliyiz. Hiçbir karne çocuklarımız kadar değerli değildir, bunu unutmayalım. 

Değerli İdareci ve Öğretmen Arkadaşlarım,

            Dersler, teneffüsler, yazılılar, performanslar, notlar, derken bir yarıyıl tatiline daha kavuştuk. Bu yarıyıl tatilini hak ettiniz. Tatilde bol bol dinleniniz, enerji toplayınız. Birinci dönemde göstermiş olduğunuz çaba ve üstün gayretten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 

            2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının ilk yarıyılını ilçemizde sorunsuz bir şekilde tamamlamış olmanın huzuru ile;  Tüm meslektaşlarıma, velilerimize ve öğrencilerimize zamanlarını etkin ve verimli bir şekilde geçirecekleri güzel bir tatil dönemi diliyor, hepinize sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

 

                                                                                                                                     Ercan ÖZER

                                                                                                                              İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

                                                                                                                                                          

Tercan Hükümet Konağı Kat3 Tercan/ERZİNCAN - 4464413224

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.