ERZİNCAN TERCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020-2021 eğitim öğretim yılı YÖGEP çalışmaları,Tercan Şehit Recep Gündüz Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Tercan Şehit Piyade Er Resul Bayracı İmam Hatip Ortaokulu yöneticilerinin katılımıyla yapılmıştır..

Günümüzde, değişimler ve gelişmeler dinamik bir süreç içerisinde hızla devam etmektedir. Eğitim sistemleri ve okullar da bu değişim, dönüşüm ve gelişmelerden etkilenmektedir. Bu sürecin sağlıklı bir şekilde yönetilmesi ise büyük oranda eğitim liderlerinin iletişim ve yönetim becerilerine bağlıdır. Bu çerçevede Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz tarafından "Yönetici Gelişim Planı"(YÖGEP) hazırlanmıştır.Söz konusu program kapsamında EKİM  ayı faaliyet değerlendirme raporu, Tercan Şehit Recep Gündüz Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Tercan Şehit Piyade Er Resul Bayracı İmam Hatip Ortaokulu Müdür ve Müdür Yardımcılarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantı sonucunda oluşturulmuştur;                                
2020-2021 eğitim öğretim yılı YÖGEP çalışmaları,Tercan Şehit Recep Gündüz Anadolu  İmam Hatip Lisesi ve Tercan Şehit Piyade Er Resul Bayracı İmam Hatip Ortaokulu yöneticilerinin katılımıyla yapılmıştır..

02-11-202002-11-202002-11-2020

Tercan Hükümet Konağı Kat3 Tercan/ERZİNCAN - 4464413224

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.