ERZİNCAN TERCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Çoşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  Kutlamaları  Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin konulması ile başladı. 
23 Nisan Çoşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  Kutlamaları  Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin konulması ile başladı. Hava muhalefeti nedeniyle YBO kapalı spor salonunda gerçekleşen törene İlçe Kaymakam Vekili Murat ACAR, Belediye Başkanı Mehmet YILMAZ, Cumhuriyet Başsavcısı Ertan DEMİR, İlçe protokolü , Tercan halkı, Öğrenci ve Öğretmenler katıldı.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan ÖZER 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yaptığı konuşmada ; ‘’Sevgili çocuklar, Dünya’da çocuklarına bayram hediye eden ve bu bayramı bütün Dünya ile paylaşan ilk ve tek ülke Türkiye’dir. Büyük Önder Atatürk’ün bu bayramı sizlere armağan etmesi, sizlere ne kadar çok değer verdiğinin ve güvendiğinin en güzel işaretidir. Sizlerin de bu güvene layık olmak için var gücünüzle çalışacağınızdan şüphemiz yoktur.  Sevgili Çocuklar; gün sizin gününüzdür, gelecek sizin geleceğinizdir.’’ Diyerek Programa katılanların bayramını kutladı.

 Program Yatılı Bölge Ortaokulu, Saltuklu Ortaokulu, M.Kutsi Beğdeş İlkokulu Öğrenci ve Öğretmenlerimizin hazırladığı  şiir, şarkı ve halkoyunu gösterileri ile tamamlandı.

 

Programın fotoğrafları için;Tıklayınız.

Tercan Hükümet Konağı Kat3 Tercan/ERZİNCAN - 4464413224

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.