ERZİNCAN TERCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GELENEKSEL MAMA HATUN BİLİM VE ÇOCUK ŞENLİĞİ

İlçemizde geleneksel hale gelen Mamahatun Bilim ve Çocuk Şenliği Sayın Valimiz Süleyman KAHRAMAN, Vali yardımcıları Sayın Mehmet KURT, Ahmet TÜRKÖZ  Otlukbeli Kaymakamı Sayın Mehmet Fatih KARA, İlçe Kaymakamı Sayın Osman GÜVEN , İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN , diğer protokol üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
GELENEKSEL MAMA HATUN BİLİM VE ÇOCUK ŞENLİĞİ

İlçemizde geleneksel hale gelen Mamahatun Bilim ve Çocuk Şenliği Sayın Valimiz Süleyman KAHRAMAN, Vali yardımcıları Sayın Mehmet KURT, Ahmet TÜRKÖZ, Otlukbeli Kaymakamı Sayın Mehmet Fatih KARA, İlçe Kaymakamı Sayın Osman GÜVEN , İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN , diğer protokol üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

                Şenliğin projeler bölümünde 61 proje 125 öğrenci ve 61 öğretmenin katılımı ile gerçekleşirken Halk Eğitim Merkezinin yılsonu sergisi de yapıldı. Çocukların eğlence bölümünde ise animatör ,illüzyonist, İmam Hatip ortaokulunun hazırladığı tiyatro gösterisi ve ilçede görevli öğretmenlerden oluşan müzik topluluğunun konseri gerçekleşti.

                Konser sonrasında ise projelerin ödülleri protokol üyelerince verildi. Şenliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

 

                Şenliğin Fotoğrafları için;Tıklayınız.

Tercan Hükümet Konağı Kat3 Tercan/ERZİNCAN - 4464413224

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.