ERZİNCAN TERCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Başladı

               Kutlu doğum haftası etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  ve İlçe Müftülüğünün ortak olarak organize ettiği İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan ÖZER ve İlçe Müftüsü İsmail GEREN’in de takip ettiği  ilkokullar arası  Siyer-i nebi bilgi yarışması düzenlendi.
Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Başladı

           Kutlu doğum haftası etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  ve İlçe Müftülüğünün ortak olarak organize ettiği İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan ÖZER ve İlçe Müftüsü İsmail GEREN’in de takip ettiği  ilkokullar arası  Siyer-i nebi bilgi yarışması düzendi . Yarışmaya ilçedeki yedi ilkokul katılmıştır. Çekişmeli geçen yarışmada yedek soruların sonunda M.Kutsi BEĞDEŞ İlkokulundan Melisa AKTAŞ 1., Atatürk İlkokulundan Eylül YILDIZ 2., Mamahatun 17 Şubat İlkokulundan Mihrimah AMİNE  3. Olmuştur. 

Katılan tüm okullarımızın gösterdiği üstün başarı ve gayret takdire şayandır. Bu nedenle katılan tüm okullarımızın öğrenci ve öğretmenlerine gayretli çalışmalarından dolayı  teşekkür ederiz.

Yarışmanın Fotoğrafları İçin;Tıklayınız.

Tercan Hükümet Konağı Kat3 Tercan/ERZİNCAN - 4464413224

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.