ERZİNCAN TERCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Günü Etkinlerle Kutlandı.

                Öğretmenler günü etkinlikleri saat 09:00’da Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni ile başladı. Tören  İlçe  Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan ÖZER, müdürlüğümüz idarecileri, okul müdürleri ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi
Öğretmenler Günü Etkinlerle Kutlandı.

 

Öğretmenler günü etkinlikleri saat 09:00’da Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni ile başladı. Tören  İlçe  Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan ÖZER, müdürlüğümüz idarecileri, okul müdürleri ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Daha sonra kutlama programı için Köylere Hizmet Götürme Birliği salonuna geçildi.

 

Programa İlçe Kaymakamı Sayın Osman GÜVEN , Belediye Başkanı Mehmet YILMAZ, İlçe Jandarma Komutanı Selami GÜLTEKİN, Daire Amirleri, Okul idarecileri, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı. Programda Milli Eğitim Bakanının Mesajı okunduktan sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı  Şiirler ve şarkılarla devam eden program mesleğe yeni katılmış Öğretmenlerin yemin töreniyle son buldu.

 

Programın fotoğrafları için;   Tıklayınız.

Tercan Hükümet Konağı Kat3 Tercan/ERZİNCAN - 4464413224

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.