ERZİNCAN TERCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları

Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları
Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları

İlçemizde ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olarak yürütülen yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kursları devam ediyor.

İlçe  genelinde liselerde merkezde Şehit Recep Gündüz Anadolu İmam Hatip Lisesi, Çadırkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi, ortaokullarda da Tercan İmam Hatip Ortaokulu, Mamahatun 17 Şubat ortaokulu ve Çadırkaya ortaokulunda haftanın 7 günü 9/17 saatleri arasında Türkçe, Matematik, İngilizce, Sosyal bilgiler, Fen bilgisi ve Din Kültürü ve Ahlak bilgisi branşlarında öğrencilere eğitim verilmektedir.

İlçe M.E.M. Turan IŞIK: "Bu kurslar sayesinde öğrencilerimiz hem bilgilerini tazelemektedirler, hem de önümüzdeki 2017/ 2018 eğitim öğretim yılında girecekleri Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı(TEOG) ile YGS ve LGS sınavlarına hazırlanmaktadırlar. Tatillerinden fedakarlık ederek kurslara gelen öğrencilerimize ve gönüllü olarak kurs veren öğretmenlerimize tekrar teşekkür ediyorum Bu kurslarla önümüzdeki yıl okullarımızın  başarısını daha da artırmayı hedefliyoruz".

 07-08-201707-08-201707-08-2017

Tercan Hükümet Konağı Kat3 Tercan/ERZİNCAN - 4464413224

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.