ERZİNCAN TERCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ KAYHAN KALKAN'DAN TATİL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ KAYHAN KALKAN'DAN TATİL MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Kayhan KALKAN öğrenci ve öğretmenlerimize yönelik tatil mesajı yayınladı.

Çok kıymetli müdürlerimiz ,meslektaşlarımız ve geleceğimizin mimarları sevgili öğrenciler;

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılını tamamladık.Bu süreçte hepiniz ayrı ayrı çok kıymetli görevler yürüttünüz.Yeri geldi bereber güldük,yeri geldi beraber üzüldük.Ama herşeyi yaparken ne yaparsak yapalım hep birlikte öğrenciler için yaptıgımıza da inancımız tam oldu.Bu kutlu yolda  her bir idarecimize,öğretmenimize,memurlarımıza ,yardımcı personellerimize ve güzide öğrencilerimize teşekkür ediyorum.Bir sene birlikte yol yürüdük.Çok şükür alnımızın akıyla milli eğitim olarak hep birlikte çıktık.Hepiniz bizler için çok kıymetlisiniz. Tayini çıkan öğretmenlerimize hayırlı olsun dileklerimi iletmek isterim.İlçemize yeni tayin olacak öğretmenlerimize şimdiden hayırlı olsun ve hoş geldiniz demek isterim. 

Sevgili öğrenciler;

Yeri geldi üzüldünüz yeri geldi sevindiniz ama sonunda başarılarla dolu bir yılı daha bitirdiniz. Hepinizi tebrik ediyorum. Hem eğitim öğretim açısından hem de sportif açıdan başarılar kazandırdınız. Bu yüzden özellikle Tercan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Recep Gündüz Anadolu İmam-Hatip Lisesi ve Tercan Anadolu Lisesi öğrencilerimize sportif yönden göstermiş oldukları üstün başarılardan dolayı çok teşekkür ederim. Sizleri yetiştiren öğretmenlerinize ve okul idarecilerimize çok teşekkür ederim. Bundan sonraki yıllarda da büyük başarılara imza atacağınıza eminim. Unutmayın bizler sizler için varız ve her daim yanınızdayız. 

Değerli Yardımcı Personellerim;

Sahnenin arkasındakiler çoğu zaman bilinmez ama asıl görünmeyen kahramanlar da sizlersiniz. Sizler sabah erkenden okulu açan, yeri gelir sobayı yakan, yeri gelir sınıfları temizleyip derse hazır hale getiren ve sayamayacağım bir sürü iş, uğraş ve emek veren kişilersiniz..

Sizlerin hakkını ödeyemeyiz belki ama herşey için de çok teşekkür ederiz. Sizlere de iyi tatiller dilerim.

Kıymetli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personellerim;

Eğitim öğretim dönemi içerisinda göstermiş olduğunuz özverili çalışmadan ötürü hepinize teşekkür ederim. Bizler eğitim ordusunun görünmeyen neferleriyiz. Eğitim öğretim sezonu dışında gayret ve azminiz, eğitimimizin kalitesini göstermektedir. Hepinize çok teşekkür ederim. İyi tatiller dileriim

Kayhan KALKAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Tercan Hükümet Konağı Kat3 Tercan/ERZİNCAN - 4464413224

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.